У Балаклійській ЗШ №2 працює мовний табір відпочинку «Rainbow».

У Балаклійській ЗШ №2 працює мовний табір відпочинку «Rainbow».

З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, виховання любові й шанування людей до свого рідного краю і країн, мова яких вивчається, з 29.05.2017 р. по 20.06.2017 р. на базі Балаклійської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 працює літній мовний табір відпочинку з денним перебуванням «Rainbow». Програма виховної та розважально-пізнавальної роботи літнього мовного табору передбачає проведення серії занять для розвитку та стимулювання зацікавленості дітей до вивчення іноземних мов (англійської та французької), розширення можливостей вихованців в мовній практиці.

Протягом 14 днів вихованці табору знайомляться з країнами, мови яких вивчають ( Францією та Великою Британією). Вихованці підвищують свою мовну компетентність, активізують та систематизують лексичні одиниці з різних тем: «Родина», «Здорове харчування», «Пори року», «Спорт», «Жива природа», «Тварини», «Свята та традиції Великої Британії та Франції».

Протягом табірної зміни діти готують проектні роботи «Україна – моя Батьківщина», «Мій домашній улюбленець», «Моя сім’я», «Англійська мова та я» «Франція – моя мрія», розв’язують кросворди, ребуси, приймають участь в тематичних вікторинах, вивчають пісні англійською та французькою мовами.

Для вихованців табору організовано перегляд відеофільмів та мультфільмів англійською мовою. А на останньому тижні на них чекає гра-подорож тематичними станціями. Гра розвиває ерудицію, згуртованість, вміння працювати в команді та бажання бути нагородженими солодкими призами.

На урочисте свято, присвячене закриттю табірної зміни. Вихователі, разом з дітьми, готують чимало цікавих номерів англійською та французькою мовами та презентацію власноручно виготовленого звітнього альбому «We are the “Rainbow” kids».

29 травня 2017 року на базі Балаклійської ЗОШ №2 розпочав свою роботу мовний табір “Rainbow”.

В ньому приймають участь учні 3-6 класів. Табір створений для того, щоб підвищити рівень володіння іноземними мовами учнів загальноосвітніх навчальних закладів, зацікавити дітей, сприяти самостійній підготовці учнів удома, започаткувати моду на вивчення іноземних мов в Україні, привернути увагу суспільства до цієї теми.Вчителі іноземних мов провели інтерактивні вправи,в яких познайомились з своїми вихованцями. Також вивчали назви та девізи команд.

30 травня 2017року

було відкриття табірної зміни. На урочистій лінійці звучали не тільки українська мова,а й англійська і французька. Учні співали,танцювали а також розповідали про англомовні країни.

1 червня 2017 року

в день козацького побратимства діти працювали над проектом “My best friend”, розучували пісні та вірші про дружбу.

7 червня 2017 року

вихованці мовного табору створювали проекти під назвою “My family”.

6 червня 2017 року

у мовному таборі відзначався день журналіста. Діти представляли свої газети та молоді журналісти брали інтерв’ю,щодо табірного життя.

8 червня 2017

в день козацького таланту діти демонстрували свої таланти. Вони співали, танцювали, читали вірші та розповідали цікаві історії. Підсумком цього дня був Фестиваль «Євробачення по-нашому».

9 червня 2017 року

у таборі проводився конкурс малюнків на асфальті “Ukraine is our Motherland”.

12 червня 2017 року

відзначився спортивними іграми, конкурсами, змаганнями рухливими іграми, естафетами, веселими стартами. Діти складали листа Президенту “Ukraine in my dreams”(Україна в моїх мріях).

13 червня 2017 року

день козацької звитяги проводились спортивні естафети “ABC basketball”.

14 червня 2017 року

вихованці мовного табору інсценізували казки англійською та французькою мовами. Так діти показали наступні казки: «Семеро козенят», «Рукавичка», «Бременські музики» та «Ріпка».

15 червня 2017 року

відзначився у таборі виступом агітбригади «Ми – за здоровий спосіб життя».

16 червня 2017 року

проводився конкурс малюнків «A funny world around me» (Забавний світ навколо мене).

19 червня 2017 року

у Всесвітній день навколишнього середовища вчителями іноземної мови був проведений квест у парку «У пошуку скарбів». Діти шукали скарби піратів,виконуючи різні завдання.

20 червня 2017 року

відбулася святкова лінійка, присвячена закриттю табору. Діти презентували свої постери: «We are the “Rainbow” kids» та «Happy campers».

Кiлькiсть переглядiв: 151